Strona główna - o tym jak oryginalnie się zaprezentować...

Zaproszenia: Kwiatowe Kreacje

twistart1

Tradycja oficjalnych zaproszeń na wszelkiego rodzaju okoliczności sięga pradawnych czasów. I właściwie do obecnych czasów niewiele się zmieniło. Forma zaproszenia a także sposób w jaki zostało dostarczone świadczy o szacunku jakim darzymy naszych gości. Najbardziej elegancką i uroczystą formą przekazania zaproszenia ślubnego jest wręczenie go osobiste przez obojga narzeczonych. Jeśli kartka, którą ofiarowujemy, nam także się podoba, to jest ona również po części odzwierciedleniem naszego stylu i naszej wrażliwości. Pamiętajmy, że taka kartka może się również doskonale zadomowić u naszych gości przypominając o nas i stanowiąc w przyszłości całkiem dobrą pamiątkę, którą żal wyrzucać...

twistart2

Oczywiście, jest wiele pomysłów na zaproszenia. Każdy chce być oryginalny, więc pomysłów niekonwencjonalnych pojawia się coraz więcej. Jeśli spodobały Ci się wzory zaproszeń dostępne na naszej stronie to masz gwarancję niepowtarzalności i oryginalności. Dlaczego? Ponieważ bazujemy wyłącznie na autorskich własnych pomysłach, a wszystko wykonywane jest ręcznie. Podstawą jest wysokiej jakości papier ozdobny o wysokiej gramaturze. Istnieje również możliwość modyfikacji istniejących wzorów na indywidualne potrzeby naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni a zapraszani goście poczują się wyjątkowo!