Informacje - czyli co i jak.

O zaproszeniach.

twistart5

Nasze zaproszenia wykonywane są ręcznie z dużą dbałością o szczegóły z wysokiej jakości papieru o gramaturze od 225g do 300g (w zależności od wybranego wzoru). Każdy kwiat wykonywany jest ręcznie ze specjalnego sznurka. Tekst w środku zaproszenia wydrukowany jest na metalizowanym papierze koloru białego lub kalce technicznej - wybór pozostawiamy Państwu. Rozmiar zaproszenia to 15 cm × 10,5 cm (wymiar złożonego zaproszenia). Do każdego zaproszenia dołączamy kopertę gratis.

Przykładowe teksty zaproszeń.

Drukujemy teksty zaproszeń wg Państwa pomysłu. Jeśli jednak nie macie pomysłu na tekst zaproszenia to na pewno postaramy się coś podpowiedzieć. Istnieje również możliwość personalizacji zaproszeń (GRATIS!).

Przykłady tekstów:

x Ślubne x Na Komunię x Na Chrzest

Przykłady czcionek do wyboru:

Termin realizacji.

Aby uniknąć nieporozumień projekt zaproszenia przed wykonaniem jest wysyłany poprzez e-mail do Państwa akceptacji. Termin realizacji zamówienia wynosi do 14 dni roboczych od momentu zaakceptowania przez Państwa zaproszenia.

Jak zamawiać?

Jeśli spodobało się Państwu któreś z prezentowanych na naszej stronie zaproszeń i chcielibyście je zamówić to proszę skorzystać z formularza znajdującego się na naszej stronie w zakładce "Zamówienie". Zamówienie proszę potwierdzić telefonicznie lub poprzez e-mail.

Dodatkowe informacje.

twistart6

Istnieje możliwość zamówienia winietek, zawieszek na butelki oczywiście w tym samym charakterze co zaproszenie. Rozmiar winietki oraz zawieszki na butelkę to odpowiednio: 10,5 cm × 5,5 cm (złożona) oraz 10,5 cm × 6,5 cm. Na Państwa życzenie możemy również wykonać menu na stół oraz powiadomienie ślubne. Jeśli spodobało się Państwu któreś z prezentowanych na naszej stronie zaproszeń ale wolelibyście np. inny kolor papieru lub kwiatu to napiszcie do nas a wykonamy zaproszenie specjalnie dla Państwa.

Jeśli macie Państwo jeszcze jakieś pytania to napiszcie do nas. Na pewno odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.